Четвер, 18.01.2018, 06:19

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Патрiотичне виховання

Форма входу
Логін:
Пароль:

Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Листопад » 12 » Всеукраїнський методичний семінар з впровадження курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для викладачів інститутів післядипломної педаг

09:49
Всеукраїнський методичний семінар з впровадження курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для викладачів інститутів післядипломної педаг

09-10 листопада 2017 року в м. Львів відбувся Всеукраїнський методичний семінар з впровадження у навчальний процес курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» для викладачів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Семінар проведено на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016р. №111, відповідно Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо протидії торгівлі людьми (наказ від 08.04.2016 №405), у партнерстві з координаторами проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі, за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади при сприянні Міністерства соціальної політики України та в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

Мета семінару: представлення діяльності викладачів вищої школи щодо впровадження у навчальний процес курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні», реалізації регіональних стратегій з даного питання та обговорення проблемних питань.

Модератори методичного заходу: Лілія Грудко, керівник програми «Людська безпека» Координатора проектів ОБСЄ в Україні; Ельвіра Мручковська, керівник Чернівецького обласного громадського об’єднання «Сучасник», викладач педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Ніна Пахом’юк, голова правління громадського об’єднання «Волинські перспективи», викладач Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; Олена Косьмій, старший науковий співробітник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту модернізації змісту освіти; Наталія Кравченко, завідувач сектору міжнародних зв'язків Інституту модернізації змісту освіти.

Науковий супровід здійснювали: Олександр Кочерга, кандидат психологічних наук, доцент, заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка; Надія Семчук, кандидат філософських наук, доцент, старший науковий співробітник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту модернізації змісту освіти.

Учасники семінару розповіли про проведену організаційно-методичну роботу щодо реалізації регіональних стратегій заявленої проблематики та рівень впровадження у навчальний процес курсу з протидії торгівлі людьми в Україні. В рамках заходу викладачі поділилися досвідом практичної діяльності, обговорили проблемні питання, які виникли в ході роботи на місцях.

Учасники заходу мали змогу взяти участь в дискусії про необхідність розробки модуля з протидії торгівлі людьми для викладачів, які проходять навчання в інститутах перепідготовки та підвищення кваліфікації за дистанційною формою. Була представлена презентація з найкращих практик дистанційного навчання на освітній платформі «ЕdEra», про яку розповів Ілля Філіпов, співзасновник платформи.

Викладачі обласних інститутів були залучені до активних й практичних форм роботи, працювали над тестовими завданнями до кожного модуля, обговорювали та висловлювали власне бачення ефективного впровадження спецкурсу «Протидія торгівлі людьми в Україні».

Команда учасників Всеукраїнського семінару висловили подяку п. Лілії Грудко, національному спеціалісту програми «Людська безпека», Координатору проектів ОБСЄ в Україні за високу організацію заходу, науковцям і модераторам проекту за професіоналізм та творчу атмосферу.

Шеремет Світлана Іванівна, завідувач НМЛ проблем виховання кафедри суспільно-гуманітарної освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів

Категорія: Головні новини | Переглядів: 80 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса