Середа, 21.11.2018, 01:55

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Квітень » 9 » УВАГА! ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ТЕСТ «МАГЕЛЛАНО УНІВЕРСИТЕТ» ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «МОЯ КАР’ЄРА»

13:17
УВАГА! ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ТЕСТ «МАГЕЛЛАНО УНІВЕРСИТЕТ» ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «МОЯ КАР’ЄРА»

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів, старшокласників та їх батьків!

Вибір професії та роботи завжди був життєво важливим, оскільки від цього залежить весь життєвий шлях людини. Як вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність? Що необхідно врахувати при виборі професії?

УВАГА! У рамках всеукраїнського проекту «Моя кар’єра» старшокласники, випускники шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнти можуть безкоштовно пройти в он-лайн один з найкращих світових профорієнтаційних тестів «Магеллано Університет» і в результаті отримати індивідуальний комплексний звіт. Цей тест визначає не тільки інтереси та здібності підлітка, а також ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми.

За результатами тесту можна визначити не лише професії, які підходять конкретній дитині найбільше, а також дізнатись чи варто, наприклад, здобувати освіту в іншому місті чи закордоном.

Міжнародний профорієнтаційний тестовий пакет «Магеллано Університет» буде доступним усім старшокласникам України БЕЗКОШТОВНО до кінця 2016 року, розміщено на порталі «Моя кар’єра» http://www.mycareer.org.ua/.

До відома. Всеукраїнський проект «Моя кар’єра» реалізується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Державною службою зайнятості України та іншими партнерами.

Профорієнтаційна тестова батарея «Магеллано Університет» була розроблена в Італії компанією Giunti OS спільно з університетом міста Падуя.

«Магеллано Університет» є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, її ставлення і мотивацію до навчання, аналіз інших факторів, що впливають на професійну діяльність. «Магеллано Університет» – це пакет профорієнтаційних тестів, спрямованих на допомогу учням старших класів у виборі ВНЗ, стратегії подальшого навчання. Тестова батарея розроблена для молоді віком від 14 до 25 років, які вагаються стосовно правильності попереднього вибору.

Українська адаптація тесту проходила в 2011-2012 роках і була проведена групою психологів (Бурлачук О. Л., Рахубовська К. Г., Шаповалов В. А.) під керівництвом доктора психологічних наук, дійсного члена АПН України, професора Бурлачука Леоніда Фокича.

За підсумками тестування підліток та його батьки отримують додаткову інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо вибору майбутньої професії.

Тестування «Магеллано Університет» допомагає:

  • виявити схильності і здібності підлітка до різних видів діяльності;
  • визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свої здібності, а значить досягти найбільшої ефективності та задоволення від майбутньої професійної діяльності;
  • мотивувати старшокласника самостійно зробити вибір освіти, тобто самостійно прийняти своє, можливо перший, життєво важливе рішення;
  • побудувати стратегію підготовки до вступу до ВНЗ на підставі результатів тестування;
  • досягти взаєморозуміння між батьками і підлітком стосовно його вибору подальшої освіти.

Тестування складається з п’яти частин та займає 2-2,5 години. Рекомендуємо пройти тестування без перерв та відповідати на питання максимально чесно й щиро. Для проходження профорієнтаційного тестування потрібно зайти на сайт: http://www.mycareer.org.ua/.

Примітка: для тестування потрібно мати власну адресу електронної пошти та необхідно зареєструватись для отримання унікального ключа доступу. Після обробки відповідей результати прийдуть на вашу електронну пошту. Інтерпретувати результати тестування підліткам допоможуть сертифіковані консультанти з профорієнтаційного тестування з різних районів Одеської області, які закінчили тренінг за методикою «Магеллано університет». Вони допоможуть правильно зрозуміти результати тестування, психологічно підтримати старшокласника та його батьків у прийнятті життєво важливих рішень. Консультація надається безкоштовно.

Перед тим, як почати тестування:

  • Переконайся, що ти у хорошому настрої і у тебе є три години вільного часу, для проходження тесту.
  • Зверни увагу, що третій тест є на час і перевірятиме твої здібності. Будь максимально сконцентрованим та проходь його без перерв!
  • Не забудь записатися на особисту консультацію до одного із сертифікованих професійних консультантів для кращого розуміння звіту тесту.

Пам’ятай: тестування – це лише інструмент, що має на меті допомогти тобі краще розібратись у собі, тому його результат варто сприймати лише як рекомендацію, адже рішення про вибір напряму навчання та щодо майбутньої кар’єри є комплексним і зробити його, цілком покладаючись на результати тесту, неможливо.

«Магеллано Університет» сучасний інструмент профорієнтаційної роботи.

 

Категорія: Головні новини | Переглядів: 876 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса