Неділя, 21.10.2018, 20:24

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 31 » ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОСОБИСТОСТІ»

21:53
ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОСОБИСТОСТІ»

З0 березня 2016 року відповідно до плану роботи Одеського обласного інституту удосконалення вчителів на 2016 рік науково-методичною лабораторією творчого розвитку кафедри суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ було проведено обласний семінар для методистів РМК/ММК, керівників РМО/ММО вчителів з трудового навчання та технологій, методистів РМК/ММК, керівників РМО/ММО вчителів предметів художньо-естетичного циклу, педагогів ПНЗ на тему: «Інноваційні технології як інструмент розвитку  творчого потенціалу особистості».

Мету семінару: сприяння підвищенню фахової компетентності методистів РМК/ММК, керівників РМО/ММО вчителів трудового навчання та технологій, предметів художньо-естетичного циклу, методистів, педагогів позашкільних навчальних закладів.

Семінар відкрила завідувачка науково-методичною лабораторією творчого розвитку особистості кафедри психолого-педагогічної та суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ Нікітенко Реґіна Іванівна, яка наголосила на необхідності здійснення організаційно-методичного супроводу процесу фахового зростання педагогів.

Стукас Еліна Артурівна, кандидат педагогічних наук, в.о. доцента кафедри початкової та корекційної освіти ООІУВ презентувала виступ на тему: «Психолого-педагогічні засади інноваційного середовища: теорія і практика», в якому виокремила складові інноваційного освітнього середовища та значення педагогічної готовності педагогів незалежно від предмета, який вони викладають. Особлива увага була приділена алгоритму здійснення опису власного педагогічного досвіду.

Професійне схвалення отримав виступ Садкіної Вікторії Іванівни, головного редактора журналу «Педагогічна майстерня», яка довела, що нові формати освіти, зокрема школа-онлайн – це безкінечний потік можливостей для усіх учасників навчально-виховного процесу. Свій виступ Вікторія Іванівна супроводжувала практичною демонстрацією цих можливостей: учасники семінару «зазирнули» до віртуальних музеїв Великої Британії; оцінили можливості індивідуального навчання, яке можна здійснювати через Інтернет; довідались про Scratch (міжнародне навчання через події, що проводяться в усіх куточках Земної кулі в один і той же день), як спосіб підняття мотивації учнів до навчання.

Дерябіна Світлана Василівна представила чудовий ОНЛАЙН СЕРВІС, який пропонує велику кількість можливостей для візуалізації презентацій за допомогою використання відеоматеріалів, графіки, анімацій. Робота веб-сервісу Prezi.com заснована на технології масштабування (наближення і віддалення об'єктів). Учасники семінару дійшли думки, що онлайн сервіс Prezi задав новий стандарт стосовно того, як повинні виглядати сучасні презентації.

Витупоренко Світлана Володимирівна, завідувачка центру практичної психології ООІУВ провела тренінг на тему: «Алгоритм впровадження інноваційних технологій в закладах та установах освітньої галузі», в ході якого учасники семінару здійснили самооцінку власної готовності до впровадження інновацій та спроектували власну подальшу діяльність, виявили ризики і позитивні моменти інновацій.

Шатайло Наталія Вікторівна, підсумувавши попередні виступи, оголосила проведений семінар «ПЕДАГОГІЧНИМ СТАРТАПОМ», який матиме продовження на практико-орієнтованому семінарі 18 травня 2016 року за темою: «Особистісна та професійна компетенції як ресурс конкурентоспроможності сучасного педагога».

Підсумкова рефлексія була здійснена письмово через відповіді на актуальні питання щодо результативності семінару. Варто зазначити, що відгуки мали позитивно-емоційне забарвлення та виявляли готовність до подальшої активної роботи.

Нікітенко Регіна Іванівна, завідувачка науково-методичної лабораторії творчого розвитку кафедри суспільно-гуманітарної освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів;

Дерябіна Світлана Василівна, Шатайло Наталія Вікторівна, методисти науково-методичної лабораторії творчого розвитку особистості ООІУВ

Додається:

Посилання надані Садкіною Вікторією у виступі на семінарі «Нові формати освіти: школа-онлайн  - безкінечний потік можливостей»

Список учасників обласного семінару 

 

Категорія: Головні новини | Переглядів: 581 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса