Четвер, 14.12.2017, 12:52

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

Патрiотичне виховання

Форма входу
Логін:
Пароль:

Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Січень » 31 » ПРОВЕДЕНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ - ОРГАНІЗАТОРІВ

14:11
ПРОВЕДЕНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ - ОРГАНІЗАТОРІВ

29 січня 2016 року проведена педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогів-організаторів при Одеському обласному інституті удосконалення вчителів на базі Великодолинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Овідіопольського району – обласного опорного навчального закладу ООІУВ. Методичний захід пройшов на високому організаційно-методичному рівні.

Загальна проблема: «Сучасні підходи до організації діяльності дитячо-юнацьких об’єднань та учнівського самоврядування у навчальному закладі. Інноваційні підходи до національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Мета педагогічної практики: сприяння розвитку фахової майстерності педагогів - організаторів та удосконалення їх професійних компетентностей.

Творчим колективом педагогів Великодолинського НВК було представлено систему виховної діяльності закладу «Школа життєвого успіху» та діяльність дитячо-юнацького об’єднання, учнівського самоврядування.

Шеремет Світлана Іванівна, завідувачка науково-методичної лабораторії проблем виховання кафедри суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ, познайомила присутніх з планом педагогічної практики та акцентувала увагу на аспекти роботи педагога-організатора у відповідність до сучасних вимог.

Базелян Леоніда Іванівна, директор Великодолинського НВК познайомила слухачів курсів із сторінками історії навчального закладу; пріоритетними напрямами навчально-виховної діяльності педагогічного колективу; продуктивною діяльністю заступника директора з виховної роботи та педагога-організатора у рамках структури НВК і методичної проблеми.

Кедік Ганна Іллівна, педагог-організатор, спеціаліст вищої категорії, член творчої групи педагогів-організаторів при ООІУВ презентувала модель виховної системи закладу «Школа життєвого успіху», розповіла про структурно-логічну побудову та технологію реалізації цієї моделі. Акцентувала увагу на дієвості ПРОЕКТІВ: «Бережіть довкілля – гарним буде дозвілля», «Партнерство сім’ї і школи – крок до успіху дитини», «Патріотизм крізь призму віків і століть», які реалізуються в рамках виховної системи НВК. Ґрунтовно представила діяльність учнівського самоврядування «Ерудит» як важливої складової гуманізації, демократизації шкільного життя; автономний округ «Промінь» (1-4 класи), їх структуру, форми роботи та результативність проведеної роботи.

Явілко Ліля Едемівна, заступник директора з виховної роботи, член обласного клубу «Творчість» при ООІУВ презентувала досвід діяльності НВК з реалізації проблеми «Інноваційні підходи до національно-патріотичного виховання». Продемонструвала діючі проекти, які мають на меті залучити значну кількість учнів, їх батьків, громадськість активними формами роботи, які спрямовані на формування загальнолюдських, патріотичних та громадянських цінностей, активної життєвої позиції.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Насиченою та цікавою була практична частина педагогічної практики.

Слухачі мали змогу бути активними учасниками засідання дискусійного клубу «Погляд» на тему «Україна – Європа. Перспектива, реальність, чи…» (керівник клубу Чуприна Марія Прохорівна). Слід відзначити високу активність учнів в обговоренні важливих питань, їх розуміння сучасних подій в державі, сформованість та висловлення власної думки. Керівник клубу продемонструвала високий професіоналізм, ерудицію, володіння методикою й прийомами ведення дискусії.

Традиційною та цікавою формою роботи в навчальному закладі є «Відкритий мікрофон». Школярі мають можливість висловити свої думки, свою позицію з певної проблеми. Фрагмент такого заходу, який був присвячений Дню Соборності України, спостерігали слухачі.

До уваги педагогів-організаторів області був представлений міні-концерт «Хвилини духовної насолоди», де талановиті учні НВК демонстрували свої здібності та професійні уміння.

У ході педпрактики слухачів познайомили з нормативно-правовою базою з проблем виховання та документацією, яку веде педагог-організатор.

При підведені підсумків педагогічної практики за круглим столом слухачі курсів зазначили, що у Великодолинському НВК працює злагоджена команда педагогів-однодумців, за підтримки батьків та громади селища. Відзначили творчу атмосферу, доброзичливі, гуманістичні, толерантні взаємовідносини в НВК між дорослими та дітьми; спільність діяльності з батьками. Як підсумок, педагоги-організатори області висловили вдячність адміністрації та педагогічному колективу НВК, його організаторам за змістовне навчання, пропагування передового досвіду, за щиру відкритість до співпраці.

Шеремет Світлана Іванівна, завідувачка науково-методичної лабораторії проблем виховання кафедри суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ, керівник педагогічної практики.

 

Категорія: Головні новини | Переглядів: 574 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса