Понеділок, 22.10.2018, 15:16

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Жовтень » 23 » ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ ПРИ ООІУВ

06:59
ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ ПРИ ООІУВ

У рамках курсів підвищення кваліфікації вихователів групи продовженого дня при ООІУВ (06-18.10.2014 року) проведено педагогічну практику за темою: «Інноваційні технології виховання в роботі групи продовженого дня. Системний підхід до організації роботи в ГПД».

Місце проведення: Одеська загальноосвітня школа № 118 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Єфімова Наталія Олегівна, директор школи познайомила слухачів з пріоритетними напрямами роботи педагогічного колективу за проблемою: «Від традиційної школи – до школи традицій». Ознайомила з роботою групи продовженого дня в рамках структури школи і методичної проблеми. Провела екскурсію – знайомство з оформленням школи. Познайомила: з роботою виховних центрів школи, музею, з оформленням класних кімнат, кімнати для роботи групи продовженого дня, куточків ГПД, наочності.

-Товкач Тетяна Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи початкової школи познайомила з основними питаннями науково-методичного забезпечення створення розвиваючого виховного середовища роботи групи продовженого дня для навчання, розвитку та виховання учнів початкової школи. Висвітлила системний підхід до організації роботи в ГПД. Актуалізувала питання щодо нормативної бази організації роботи групи продовженого дня.Друга частина педагогічної практики була присвячена практичній демонстрації інноваційних технологій виховання в роботі групи продовженого дня та обміну досвідом роботи вихователів ГПД.

-Пустовитенко Надія Василівна, вихователь ГПД поділилась досвідом використання ІКТ в групі продовженого дня. Особливу увагу приділила питанням впровадження здоров’язбережувальних технологій, забезпечення техніки безпеки дітей. Провела із слухачами практичне заняття та вправи, продемонструвала власну презентацію для учнів початкової школи «Правила поведінки під час грози».

-Шведа Алла Русланівна, вихователь ГПД поділилась досвідом організації різнопланових заходів у групі продовженого дня учнів 1-2 класів, особливостями їх проведення

-Дуда Ірина Іванівна, вчитель початкових класів розповіла про співпрацю вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня. Продемонструвала продукти проектів спільних заходів.  

-Малоіван Ірина Леонідівна, вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва запросила слухачів до майстер-класу «Паперові фантазії» та виставки-презентації дитячих робіт вихованців ГПД 1-4 класів. Слухачі опановували техніками роботи із паперу.

- Натальченко Тетяна Вікторівна, керівник гуртка Будинку творчості юних «Дивосвіт» запросила на заняття гуртка для вихованців ГПД «Натхнення», познайомила з підходами до організації роботи з різновіковою групою.

- Єфімова Наталія Олегівна, директор школи познайомила слухачів із системою взаємодії школи та позашкільних закладів в рамках структури організації роботи групи продовженого дня.

- Товкач Тетяна Олександрівна, Чебан-Дубкова Марія Миколаївна, заступники директора з навчально-виховної роботи провели практичне заняття та познайомили з документацією, яку веде вихователь ГПД, особливостями підготовки ним матеріалів до чергової атестації.

Слухачі курсів відмітили, що знайомство з інноваційною діяльністю педагогічного колективу школи за проблемою: «Від традиційної школи – до школи традицій», роботою вихователів ГПД, дало можливість познайомитись на практиці з системним підходом до організації роботи в ГПД, практичними підходами щодо реалізації сучасних технологій, підходів, прийомів до організації роботи в групі продовженого дня.

Особливо відмітили доброзичливі, гуманістичні, толерантні взаємовідносини в школі між дорослими та дітьми; плідну взаємодія із соціумом, творчу атмосферу в школі, спільність діяльності з батьками.

Слухачів вразили систематизована науково-методична робота з педагогами, впровадження новаційних підходів до організації навчально-виховного процесу, естетичне оформлення приміщення школи, класних кімнат. 

Слухачі курсів підвищення кваліфікації вихователів ГПД висловили щиру подяку Єфімовій Наталії Олегівні, директору школи, педагогічному колективу за високий рівень підготовки, проведення та змістового наповнення педагогічної практики.

Чешенко Олена Іванівна,

методист НМЛ проблем виховання,

старший викладач кафедри психолого-педагогічної

та суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ,

керівник педагогічної практики

 

 

 

 

 

Категорія: Головні новини | Переглядів: 1024 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса