Понеділок, 22.10.2018, 14:03

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 22 » ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР «ВІЙСЬКОВО-ПАТРІЕОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ЯК СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ДО СТРОКОВОЇ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ»

14:26
ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР «ВІЙСЬКОВО-ПАТРІЕОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ЯК СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ДО СТРОКОВОЇ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ»

Відповідно до плану роботи Одеського обласного інституту удосконалення вчителів науково-методичною лабораторією творчого розвитку особистості кафедри суспільно-гуманітарної освіти 20 жовтня 2016 року проведено обласний семінар за темою: «Військово-патріотичне виховання як складова підготовки громадян України до строкової військової служби».

Семінар проведено на базі Одеського військово-морського ліцею за участю методистів районних (міських, територіальних) методичних кабінетів, керівників районних (міських, територіальних) методичних об’єднань, вчителів предмета «Захист Вітчизни» з м. Одеси та Одеської області.

Мета заходу: визначення особливостей ведення військово-патріотичного виховання як складової підготовки громадян України до строкової військової служби під час навчально-виховного процесу у навчальних закладах освіти Одеської області.

► Заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки капітан 1-го рангу Неїжпапа Олексій Володимирович, відкриваючи семінар, наголосив на важливості військово-патріотичного виховання з точки зору підготовки майбутніх захисників України. Представник командування флоту також акцентував на необхідності посилення шефської співпраці між навчальними закладами міста і області та ліцеєм, військовими частинами Військово-морських сил України.

У ході семінару обговорені питання реалізації військово-патріотичного виховання на уроках по предмету «Захист Вітчизни» як засобу формування позитивної мотивації юнаків до військової служби, питання реалізації методичних рекомендацій з проведення інформаційної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах щодо престижності військової служби у Збройних Силах України за контрактом та інші питання.

ПІД ЧАС ЗАХОДУ БУЛИ РОЗГЛЯНУТІ ПИТАННЯ:

► Військово-патріотичне виховання як складова підготовки громадян України до строкової військової служби та за контрактом у Одеському військово-морському ліцею (Шмигановський Віктор Анатольович, капітан 1-го рангу, начальник Одеського військово-морського ліцею).

► Військово-патріотичне виховання у навчальних закладах освіти (Кіпєр Віктор Іванович, методист науково-методичної лабораторії творчого розвитку особистості, старший викладач кафедри менеджменту і розвитку освіти ООІУВ).

► Реалізація військово-патріотичне виховання на уроках предмета «Захист Вітчизни» як засіб формування позитивної мотивації юнаків до строкової військової служби (Четверіков Віктор Петрович, голова міського методичного об’єднання вчителів предмета  «Захист Вітчизни», викладач предмета «Захист Вітчизни» Одеської загальноосвітньої школи №113 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області).

► Роль Одеського міського центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» у військово-патріотичному вихованні учнів (Денисов Олег Володимирович, директор комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1»).

► Робота молодіжної поліцейської академії як форма позакласної роботи з військово-патріотичного виховання в Одеському НВК № 13 (Кухаренко Анатолій Павлович, викладач предмета «Захист Вітчизни» Одеського навчально-виховного комплексу №13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступені – гімназія» Одеської міської ради Одеської області).

► Реалізація методичних рекомендацій з проведення інформаційної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах щодо престижності військової служби у Збройних Силах України за контрактом (Деревінський Валерій Анатольович, полковник, викладач предмета «Захист Вітчизни» Одеського військово-морського ліцею).

► Шефська робота як складова військово-патріотичного виховання в Одеському НВК «Гімназія № 7» (Саблукова Олена Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області).

Нікітенко Реґіна Іванівна, завідувач науково-методичної лабораторії творчого розвитку особистості, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ означила завдання перед навчальними закладами з питань військово-патріотичного виховання – сформувати позитивне ставлення учнівської молоді до військової служби та бажання служити у Збройних Силах України, зокрема за контрактом. Зазначила, що сьогодні Захисник України є живим прикладом мужності та героїзму, бойових подвигів, звитяги, самовідданості у відстоюванні незалежності та суверенітету України, захисті її територіальної цілісності. Звернула увагу на те, що при здійсненні цієї роботи слід керуватися МЕТОДИЧНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ Міністерства освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 22.09.2016 р. № 1/9-506 «Про методичні рекомендації з інформаційної роботи щодо престижності військової служби у Збройних силах України за контрактом»). Підвела підсумки семінару.

Семінар пройшов змістовно, цікаво, а основне результативно для всіх учасників. Педагоги мали змогу поділитися досвідом з питань військово-патріотичного виховання та зрозуміти саме головне, що вони повинні виховувати справжніх захисників і патріотів України. За підсумками були розроблені рекомендації.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ОБЛАСНОГО СЕМІНАРУ.

Кіпєр Віктор Іванович, методист науково-методичної лабораторії творчого розвитку особистості, старший викладач кафедри менеджменту і розвитку освіти Одеського обласного інституту удосконалення вчителів

 

Категорія: Головні новини | Переглядів: 454 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса