Вівторок, 20.11.2018, 14:29

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Вересень » 19 » Обласний семінар «Основи здоров’язбережної компетентності»

12:04
Обласний семінар «Основи здоров’язбережної компетентності»

19 вересня 2018 року науково-методичною лабораторією здоров’я, фізичної культури, технологій та предмету «Захист Вітчизни» кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» проведено обласний семінар за темою: «Основи здоров’язбережної компетентності».

Методичний захід проходив на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за участю методистів з предмету «Основи здоров’я» районних / міських методичних кабінетів відділів освіти, об’єднаних територіальних громад, вчителів предмету «Основи здоров’я».

Мета семінару: сприяння процесу становлення особистісної та професійної компетентності методистів РМК/ММК, ОТГ, керівників РМО/ММО, вчителів предмету «Основи здоров’я».

З програмою роботи, метою та завданнями семінару познайомила учасників методичного заходу Нікітенко Регіна Іванівна, завідувачка науково-методичною лабораторією здоров’я, фізичної культури, технологій та предмету «Захист Вітчизни», старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Акцентувала увагу на спрямування діяльності методичних служб та педагогів на необхідність впровадження нових освітніх технологій як важливого показника професійної компетентності. Учасникам семінару була представлена міні-лекція-презентація на тему: «Нова українська школа – простір нових можливостей для вчителя основ здоров’я».

Про психологію безпеки життєдіяльності при здійсненні професійної діяльності педагога розповів Швець Віктор Григорович, викладач Військово-морського ліцею, полковник запасу, кандидат технічних наук. Доповідач представив увазі учасників семінару класифікацію загроз безпеки, наголосив на емпатійному ставленні учителя до учня.

Онищук Світлана Олександрівна, методист з предмету фізична культура кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» розкрила тему «Формування здоров’язбережної компетентності на уроках основ здоров’я». В доповіді було розкрито поняття компетенції та компетентності, виокремлено поняття здоров’язбережної компетентності та особливості її формування.

Про особливості впровадження методики викладання профілактичних програм доповіла Полещук Лілія Василівна, методист з основ здоров’я, викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Учасники семінару мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження у навчально-виховному процесі закладів освіти області проекту з розвитку життєвих навичок «Вчимося жити разом», який охоплює всі рівні освіти: дошкільну, початкову, основну та старшу школу.

Нікітенко Регіна Іванівна залучила учасників семінару до практичної діяльності, яка була спрямована на оволодіння кожним учителем навичок самоаналізу, самооцінки, що дозволить перевести роботу в режим активного саморегулювання та самокоригування, а також реалізацію однієї із функцій методичної роботи стосовно конкретного педагогічного працівника – аналітично оцінювальну, сутність якої полягає передусім у критичному осмисленні існуючої педагогічної практики та особистого професійного досвіду і їх оцінювання. Відзначився високий рівень здатності наших учителів до саморозвитку, самоуправління у педагогічній діяльності та здатності до змін у Новій Українській школі.

Полещук Лілія Василівна, методист науково-методичною лабораторії здоров’я, фізичної культури, технологій та предмету «Захист Вітчизни» кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради»

Категорія: Головні новини | Переглядів: 93 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса