Понеділок, 22.10.2018, 13:43

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 25 » Обласний семінар директорів ПНЗ "Запровадження різних форм охоплення учнівської молоді позашкільною освітою”

19:12
Обласний семінар директорів ПНЗ "Запровадження різних форм охоплення учнівської молоді позашкільною освітою”

18 листопада 2014 року відбувся обласний  семінар директорів позашкільних навчальних закладів освіти на тему:“Запровадження різних форм охоплення учнівської молоді позашкільною освітою”.

Семінар проводився у форматі засідання «круглого столу», під час якого було розглянуто питання щодо особливостей формування регіональної системи позашкільної освіти, актуальних проблем розвитку позашкільних навчальних закладів, запровадження різних форм охоплення  позашкільною   освітою учнівської молоді ,визначено завдання діяльності педагогічних колективів на 2014–2015 навчальний рік та шляхи вирішення нагальних проблем відповідно до напрямів навчально-виховної, організаційно-масової, методичної роботи.

З  вітальним  словом  до присутніх звернулась начальник відділу      нормативності та якості освіти Департаменту освіти  і науки Одеської облдержадміністрації Кашуба Л. І., яка  активізувала важливість якісної освіти для становлення та розвитку молодого покоління, здатного реалізувати свій потенціал в Україні та на Одещині.

Нікітенко Р. І., (завідувачка науково-методичною лабораторією творчого розвитку особистості кафедри психолого-педагогічної та суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ) у своєму виступі наголосила на важливості формування освітнього простору позашкільного навчального закладу освіти, акцентувала увагу на перспективних напрямках розвитку освітньої галузі області.

Дерябіна С. В., (методист лабораторії   творчого розвитку особистості кафедри психолого-  педагогічної та суспільно-гуманітарної освіти ООІУВ)  зазначила , що позашкільна освіта є тією ланкою освіти, яка здатна в першу чергу реагувати на потреби суспільства,задовольняти інтереси різних категорій дітей та їхніх батьків, сприяти їх успішній соціалізації. Тому тенденція залучення до позашкільних занять дітей з особливими потребами є невипадковим явищем  більше того, це надзвичайно важлива справа суспільного значення.

Окрім того, було представлено власний досвід роботи ОБДТ «Тоніка» на тему: «Інноваційні форми роботи з учнівською молоддю у комунальному позашкільному навчальному закладі», Білгород–Дністровський РЦПОВ

презентував інноваційні  форми  роботи з вихованцями  в  сучасних умовах позашкілля.

Також у  доповідях і виступах порушувалися актуальні питання щодо:

-Управління змінами в умовах позашкільного навчального  закладу освіти. (Витупоренко С. В., завідувачка обласного  центру практичної психології та соціальної роботи  ООІУВ);

- Організаційно-методичне забезпечення позашкільних закладів освіти області

(Проданова О.В.,заступник директора    з організаційно-методичної роботи ООГЦПО);

-Система позашкільного виховання, як засіб забезпечення кожній дитині можливості у вільний час всебічно розвинути  власні здібності (Кучір Н. М., заст. директора  з навчально- виховної роботи науково-технічного підрозділу ООГЦПО).

План роботи семінару передбачав розгляд питань щодо реального стану закладів позашкільної освіти в сучасних умовах діяльності, нових вказівок та рекомендацій на вдосконалення навчально-виховного процесу та інших питань ефективності діяльності закладу які розкрили у своїх виступах завідувачі відділами та методисти Обласного  гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання: Дьяченко В. В., Кисельова В. Ф., Нєдєлєва М. В., Проданов Д. К., Давиденко О. О., Жданова М. М., Задерей О.В.

Вищезгаданими доповідачами надзвичайно ґрунтовно було викладено матеріал з проблемних питань навчальної, методичної та творчої роботи, а також запропоновано рекомендації щодо належної їх організації (нормативні документи, навчальні програми, методичні рекомендації, положення про фестивалі та конкурси, роздатковий матеріал).

Семінар директорів підтвердив необхідність постійних зустрічей-дискусій  з метою обміну досвідом та пошуку ефективних засобів для підвищення професійного рівня діяльності педагогічних колективів та підняття престижу позашкільних навчальних закладів Одещини.

Програма обласного семінару директорів позашкільних навчальних закладів освіти “Запровадження різних форм охоплення учнівської молоді позашкільною освітою”

Категорія: Головні новини | Переглядів: 817 | Додав: VD_master | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса