Вівторок, 13.11.2018, 17:36

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Безпечне освітнє середовище

VІ. Моніторингові звіти та аналітичні матеріали

  • Дослідження обізнаності про ризики торгівлі людьми серед вразливих дітей та молоді в Україні (січень, 2016р.).  Звіт за результатами комплексного соціологічного дослідження. Підготовлено для Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. За фінансування Міністерства міжнародних справ Канади. Метою дослідження є визначення вразливості до торгівлі людьми та рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми серед дев’яти груп дітей та молоді в Україні. Дослідження проводилось шляхом опитування дітей і молоді уразливих груп, а також спеціалістів з різних організацій, що працюють з даними групами. Опитування охоплювало всі області України, за винятком окупованих територій Автономної Республіки Крим та територій Донецької і Луганської областей, що непідконтрольні уряду України. Дослідження було проведене у період з 19 жовтня по 7 грудня 2015 року.
  • Міграція в Україні: факти і цифри © Усі права захищені, МОМ (2016 р.). Обмеження відповідальності: Факти та погляди у цій публікації подані виключно з інформаційною метою та не обов’язково відображають позицію Міжнародної організації з міграції (МОМ) чи її країн-членів. МОМ не несе відповідальності за точність та надійність наведених фактів, оцінок, заяв та іншої інформації. УпорядникГоловний науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Олена Малиновська.
  • Протидія торгівлі людьми в Україні. Статистика МОМ станом на 30 вересня 2017р. Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні надає допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, з 2000 р. З січня 2000 р. по вересень 2017 р. 13,772 постраждалі особи отримали комплексну реінтеграційну допомогу, у т.ч. юридичну, медичну, психологічну, фінансову, освітню та інші види допомоги в залежності від індивідуальних потреб (мультимедійна презентація).
  • Дослідження з питань міграції та торгівлі людьми в Україні 2017. Дослідження з питань міграції та торгівлі людьми в Україні було проведене GfK Ukraine на замовлення Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у квітні – червні 2017 року. Надруковано за підтримки Державного департаменту Сполучених Штатів Америки, в рамках дії Угоди S-SJTIP-15-GR-1013. Факти та думки, викладені у цій публікації, необов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Державного департаменту Сполучених Штатів Америки та МОМ. // – [Електронний ресурс] – Режим доступу : http://iom.org.ua/sites/default/files/migration_and_human_trafficking_in_ukraine_2017_ukr.pdf.
  • Звіт громадських організацій про виконання Плану заходів з реалізації у 2016 р. Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 р., затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 113-р 24 лютого 2016 р. Звіт
  • Посилення компонента по роботі з підлітками в рамках національної програми ВІЛ/СНІД : адвокаційний звіт / за ред. О.М. Балакірєвої ; ЮНІСЕФ, Укр. ін -т соц. дослідж. ім. О. Яременка. – Київ, 2017. – 88 с. Документ підготовлено ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» та видано за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках дослідження «Оцінка ситуації у країні з метою посилення компонента по роботі з підлітками в рамках національної програми ВІЛ/СНІД», ключовою метою якого є здійснення неупередженого аналізу інформації щодо демографічної та епідеміологічної ситуації з ВІЛ серед підлітків, включаючи ключові групи підлітків і відповідні крос-секторальні програми для підлітків, з метою посилення підліткового компонента в рамках національної програми боротьби з ВІЛ. Докладніше: – [Електронний ресурс] – Режим доступу :  AIDS - UA.
  • Результати ESPAD – загальноєвропейського дослідницького проекту «ESPAD в Україні» «Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та наркотиків – ESPAD». (за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні).
  • Звіт національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами, вересень 2017. Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ)  – [Електронний ресурс] – Режим доступу : http://iom.org.ua/sites/default/files/nms_round_7_september_2017_ukr_0.pdf.

 

Создание сайта VD-STUDIO, Одесса