Понеділок, 22.10.2018, 14:50

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

ПошукПатрiотичне вихованняФорма входу
Логін:
Пароль:
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

ОБЛАСНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ЗА ТЕМОЮ: «РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЯК ЧИННИКА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОЇ ТА ГАРМОНІЙНОЇ ДИТИНИ»

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР – НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ на тему: «Сучасні тенденції формування змісту позашкільної освіти: проблеми, підвищення її якості»

Обласний семінар-нарада на тему: «Організаційно-методичне забезпечення реалізації нової навчальної програми з трудового навчання та технологій»

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА МЕТОДИСТІВ РМК/ММК З ПРЕДМЕТІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ

ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ за темою:«Особливості концептуальних підходів щодо розбудови моделі системи виховної діяльності у 7-му класі»

Педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації заступників директорів з виховної роботи. Тема: ВИХОВНА СИСТЕМА ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 8 «ШКОЛИ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВ’Я – ШКОЛИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ КОМПЕТЕНТНОЇ ОСОБИСТОСТІ»

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР методистів РМК(ММК) та керівників РМО з трудового навчання та технологій  на тему: «Модернізація структури та змісту навчання технології: діяльнісний підхід - основа «перезавантаження» технологічної освіти в школі».

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Тема: «Виховання громадянина-патріота – потреба сьогодення».

Обласний семінар методистів з трудового навчання районних (міських) методичних кабінетів на тему:« Застосування проектн  проектної технології навчання в  контексті змістових ліній нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Обласний семінар методистів позашкільних навчальних закладів освіти на тему:«Особливості створення індивідуальних освітніх маршру  маршрутів навчання дітей з особливими потребами в ПНЗ”

 Обласний семінар директорів ПНЗ "Запровадження різних форм охоплення учнівської молоді позашкільною освітою”

Педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації  педагогів – організаторів. Тема: ВІД ТРАДИЦІЙНОЇ ШКОЛИ – ДО ШКОЛИ ТРАДИЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА

ОБЛАСНА ТВОРЧА ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ОДЕСЬКОГО ДНЗ «ЯСЛА-САДОК» № 295 – ДІЙСНОГО ЧЛЕНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ШКІЛ СПРИЯННЯ ЗДОРОВ’Ю для методистів, психологів районних / міських опорних дошкільних навчальних закладів з проблеми впровадження здоров’язбережувальних технологій. Тема: «Сучасні підходи до розбудови Школи сприяння здоров'ю «Золотий ключик щасливого, здорового і успішного майбутнього».

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ ПРИ ООІУВ Тема: «Інноваційні технології виховання в роботі групи продовженого дня. Системний підхід до організації роботи в ГПД».

Обласний майстер клас «Методики розвитку креативного мислення в процесі слухання музики»

Обласна нарада методистів з виховної роботи районних/ міських методичних кабінетів відділів освіти. Тема: «Організаційний та науково - методичний супровід діяльності методиста РМК/ММК з виховної роботи в 2014– 2015 навчальному році»  

Семінари-наради для методистів з трудового навчання та предметів художньо-естетичного циклу районних (міських) методичних кабінетів за темою: «Науково-методичний супровід реалізації вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (освітні галузі «Мистецтво», «Технології»)».

ОБЛАСНИЙ МАЙСТЕР – КЛАС ДЛЯ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ОСВІТНЮ ПОЛІТИКУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ. Тема: «Консолідація превентивно – виховного впливу школи, родини та суспільства у реалізації освітньої політики збереження здоров’я дітей та підлітків»

ОБЛАСНА ЛІТНЯ ШКОЛА – 2014 ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ, КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ 23-25 червня 2014 року Тема: «Сучасні моделі системи виховної діяльності навчального закладу, класу».

Два Обласні науково-методичні семінари керівників РМО/ММО заступників директорів з виховної роботи та класних керівників за темою: «Діяльність РМО/ММО заступників директорів з виховної роботи (класних керівників) в контексті сучасних підходів до виховання та реалізації інноваційних стратегій виховання нової школи в Одеському регіоні». СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИХОВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ІННОВАЦІЙНИХ СТРАТЕГІЙ ВИХОВАННЯ НОВОЇ ШКОЛИ В ОДЕСЬКОМУ РЕГІОНІ

Обласний «майстер – клас» педагогів-організаторів навчальних закладів області з проблеми «Компетентнісний підхід у формуванні патріотизму як цінності».

Семінар для методистів Р(М)МК дошкільної освіти «Базовий компонент дошкільної освіти через створення предметного розвивального середовища»

Обласний науково-практичний семінар для вчителів фізичної культури та «Захисту Вітчизни» за темою: «Формування патріотизму як цінності на уроках фізичної культури та «Захисту Вітчизни».

Педагогічна практика для слухачів курсів заступників директорів з виховної роботи ШКОЛА СПРИЯННЯ ЗДОРОВ`Ю – ШКОЛА ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄВИХ НАВИЧОК

Педагогічна практика для слухачів курсів заступників директорів з виховної роботи. КВАЛІТАТИВНА ОСВІТА + ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ВИХОВАННЯ = КОМПЕТЕНТНІСТЬ ОСОБИСТОСТІ + УСПІХ

Обласний семінар методистів позашкільних навчальних закладів за темою: «Організація самоосвітньої діяльності методичних працівників позашкільних навчальних закладів»

 

 

Создание сайта VD-STUDIO, Одесса