Четвер, 14.12.2017, 08:24

                       

Апробація
Заходи для школярів
Наші публікації
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Пошук

Патрiотичне виховання





Форма входу
Логін:
Пароль:

Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Листопад » 4 » Список учасників першого (заочного) етапу 2-го (обласного) туру – переможців 1-го (районного, міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Класн
19:27
Список учасників першого (заочного) етапу 2-го (обласного) туру – переможців 1-го (районного, міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Класн

СПИСОК УЧАСНИКІВ ПЕРШОГО (ЗАОЧНОГО) ЕТАПУ 2-ГО (ОБЛАСНОГО) ТУРУ – ПЕРЕМОЖЦІВ 1-ГО (РАЙОННОГО, МІСЬКОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«КЛАСНИЙ КЕРІВНИК РОКУ»

На перший (заочний) етап 2-го (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» подано 36 матеріалів – переможців 1-го (районного, міського) туру Конкурсу в номінаціях:

«Класний керівник 5-7 класів» – 16 учасників,

«Класний керівник 8-9 класів» – 10 учасників,

«Класний керівник 10-11 класів» – 10 учасників. 

Номінація «Класний керівник 5-7 класів» 

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові
Класний керівник Повна назва навчального закладу
1.

Арабаджи Віолета Дмитрівна

6 клас

Обласний заклад "Спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат" Болградська гімназія ім. Г. С. Раковського" 

2.

Броска Ірина Анатоліївна 

6 клас Ренійський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" Ренійської районної ради Одеської області 
3.

Буюклі Катерина Вікторівна

7 клас Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей" смт. Любашівка Любашівського району Одеської області 
4. Геращенко Людмила Сергіївна 7 клас Катерино-Платонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
5. Голтвян – Томачинська Ярослава Ростиславівна 7 клас Одеська загальноосвітня школа № 26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
6.

Кириленко Віра Володимирівна

6 клас Осинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
7.

КостенкоСвітлана Георгіївна

6 клас Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Білгород-Дністровської районної ради Одеської області
8.

Кресюн Наталя Олександрівна

7 клас

Комунальний заклад"Писарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області

9.

Кукленко Олена Тимофіївна

клас Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей" Кілійської районної ради Одеської області  
10.

Маноля Юліанна Іванівна

клас Комунальний заклад "Южненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Южненської міської ради Одеської області"
11. Овчиннікова Тетяна Михайлівна клас Овідіопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольського району Одеської області
12.

Приступ Світлана Миколаївна

клас Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 – колегіум" Балтського району Одеської області 
13.

Скопкіна Наталя Іванівна

клас Долинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" Ананьївського району Одеської області 
14.

Тукусер Руслана Андріївна

7клас Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" Татарбунарського району Одеської області 
15.

Хоренженко Тетяна Володимирівна

7клас Одеська загальноосвітня школа № 63 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
16.

Чумак Неля Василівна

7клас

Білгород-Дністровська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 5 Одеської області

Номінація «Класний керівник 8-9 класів»

№ п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові
Класний керівник Повна назва навчального закладу
1.

Волкова Валентина Михайлівна

8 клас Загальноосвітня школа І-ІІІступенів с.Виноградівка Арцизького району Одеської області 
2.

Гудовик Олеся Ярославівна

9 клас Іллічівська гімназія №1 Іллічівської міської ради Одеської області 
3.

Комарова Євгенія Володимирівна

9 клас Одеська загальноосвітня школа № 15 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
4.

Майстренко Ірина Іванівна

9 клас Одеська гімназія № 8 Одеської міської ради Одеської області
5.

Руденко Анастасія Ігорівна

9 клас

Спеціалізована загальноосвітня школа № 16

І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови міста Ізмаїл Одеської області 
6.

Тарасенко Наталя Василівна

8 клас Дивізійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
7.

Ткач Тетяна Григорівна

8 клас Cтаврівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Красноокнянського району Одеської області 
8. Шатських Христина Олександрівна 9 клас Болградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Болградської районної ради Одеської області 
9.

Штегеран Ірина Павлівна

8 клас Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей" Кілійської районної ради Одеської області 
10.

Якимчук Світлана Степанівна

9 клас Одеський навчально-виховний комплекс "Гармонія" "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6" Одеської міської ради Одеської області 

Номінація «Класний керівник 10-11 класів»

№ п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові
Класний керівник Повна назва навчального закладу
1.

Боделан Наталія Михайлівна

10 клас Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – гімназія" Балтського району Одеської області
2.

Богацький Дмитро Юрійович

11клас Загальноосвітня школа I-III ступенів с.Тростянець Великомихайлівського району Одеської області 
3.

Голіченко

Ольга Вікторівна
10 клас Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Барабой Овідіопольського району Одеської області 
4.

Деребізова Галина Андріївна

10 клас Одеська загальноосвітня школа № 44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
5.

Касаткіна Оксана Олегівна

10 клас Біляївська загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
6. Ковалишена Наталія Іллівна 11клас Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" міста Ананьїв Ананьївського району Одеської області
7.

Нерушіян

Ніна Павлівна
11клас Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей" Кілійської районної ради Одеської області 
8.

Оренчук Олена Владиславівна

11клас Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області 
9. Русалович Людмила Михайлівна 10 клас Мардарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
10.

Шніткіна Ольга Володимирівна

10 клас Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 м.Роздільна Роздільнянського району Одеської області  

 

Переглядів: 513 | Додав: VD_master | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Создание сайта VD-STUDIO, Одесса